pix

Ranking sprawdzonych witryn.

Nasz portal internetowy ze sprawdzonymi witrynami zawsze będzie lepszy od każdej wyszukiwarki, ponieważ my ręcznie sprawdzamy to, co zamieszczają nasi użytkownicy i nie powierzamy weryfikacji serwisów internetowych robotom.

Szkoła muzyczna Szczecin proponuje naukę gry na instrumentach. Nauka gry na fortepianie dla nie jednego

Tworzona przez nas szkoła muzyczna Szczecin to śpiew i nuta, a co za tym idzie to wielka gama podstawowych kwalifikacji zestawionych z kreowaniem muzyki. Nauka gry na fortepianie i nauka gry na perkusji to tylko przykładowe kursy, które zawsze prowadzimy. Pomiędzy znajdujących się w programie szkoleń są oprócz tego nauka gry na gitarze oraz dodatkowo nauka śpiewu. W naszej propozycji pojawiają się także punkty, które będą zdecydowanie pomocne nie tylko dla profesjonalnych muzyków, tj emisja głosu, co oznacza łatwość właściwego artykułowania głosek, w melodii i w powszechnej mowie. Z całego serca zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

Adres strony internetowej: szkola.singerton.pl

Odsłony: 11912

Ilość wejść: 7161

PageRank: 3

Punktów w rankingu: 4.5

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Keywords: nauka śpiewu, szkoła muzyczna szczecin, emisja głosu, nauka gry na fortepianie, nauka gry na gitarze, nauka gry na perkusji

Komentarze (1)  •  Dodano 2013-10-13  • 

Komentarze: 1

user

Klara (IP: *.*.38.130) napisał:
2013-10-19 20:20:20

Firmę trzeba pochwalić za naprawdę sprawne działanie.

Komentuj